Artikkel

Mye kreativitet og mange smarte tekniske løsninger hos vedprodusentene

Publisert: 11/12/2024
Av: Øyvind Stranna Larsen

Vi i Norsk Ved Forum for vedprodusenter besøker i løpet av året mange vedprodusenter rundt om i landet, for å lage reportasjer til vårt medlemsblad Norsk Ved. Og vi blir stadig imponert over all den kreativiteten og tekniske kompetansen som utfolder seg.

Vedprodusenter ønsker seg en bedre teknisk løsning i produksjonsprosessen og setter i gang både med tegneark, sveiseapparat og verktøy. I løpet av kort tid er et nytt hjelpemiddel på plass på vedproduksjonsplassen. Med langt færre kostnader enn om man hadde kjøpt tilsvarende nytt, og ofte med smartere løsninger.

I vårt medlemsblad Norsk Ved har vi presentert svært mange slike smarte løsninger gjennom årene. Og vi har registrert flere som vil bli omtalt etter hvert.

Les mer om vårt medlemskap og bli medlem!
 

© 2025 Norsk Ved - Forum for vedprodusenter AS. Org.nr: 918 090 495